6e ronde interne jeugdcompetitie 2018/2019
Uitslagen jeugdcompetitie 6e ronde
Wit Zwart 1e lijst 2e lijst
Danial Altaf Kjeld Losekoot 1 - 0  
Wilhelm Burger Joris van Roekel 1 - 0 1 - 0
Najia Altaf Ashwani Sethi 0 - 1  
Wioletta Burger Tanisha Datta 1 - 0  
Deen van Veenendaal Soham Kumar 1 - 0  
Romke de Boer Eise Milius ½ - ½  
Pratyush Anil Sebastiaan Demaret 0 - 1  
Sophia Galstaun Aadit Dhaninkal 0 - 1  
Uitslagen weggeefschaak 6e ronde
Wit Zwart Uitslag
Danial Altaf Kjeld Losekoot 1 - 0
Najia Altaf Ashwani Sethi 0 - 1
Deen van Veenendaal Soham Kumar 1 - 0

Stand interne jeugdcompetitie

Groep 1
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Danial Altaf 699.00 5 0 0 100.00 %
2 Jurg Schoeman 569.00 4 0 1 80.00 %
3 Wilhelm Burger 539.33 3 0 2 60.00 %
4 Wioletta Burger 522.00 4 0 2 66.67 %
5 Kjeld Losekoot 507.67 3 1 1 70.00 %
6 Deen van Veenendaal 503.50 3 1 2 58.33 %
7 Eise Milius 476.00 2 2 1 60.00 %
8 Joris van Roekel 469.00 3 0 3 50.00 %
9 Romke de Boer 433.50 1 1 3 30.00 %

Groep 2
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Ashwani Sethi 534.00 4 0 2 66.67 %
2 Sebastiaan Demaret 406.50 2 1 3 41.67 %
3 Tanisha Datta 401.50 3 1 2 58.33 %
4 Jelle Mulder 371.00 2 0 2 50.00 %
5 Soham Kumar 355.67 2 0 3 40.00 %
6 Merlijn Kolk 334.33 2 0 3 40.00 %
7 Pratyush Anil 283.00 1 0 4 20.00 %
8 Aadit Dhaninkal 178.00 1 0 1 50.00 %

Groep 3
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Joshua Schreuder 451.17 3 1 1 70.00 %
2 Matthias Schreuder 302.50 1 2 2 40.00 %
3 Alina Bi 295.50 1 1 2 37.50 %
4 Najia Altaf 290.67 1 1 3 30.00 %
5 Sophia Galstaun 289.00 2 0 4 33.33 %
6 Frederik Burger 185.00 0 0 4 0.00 %
Stand tweede lijst

Groep A
Nr Naam Score
1 Ashwani Sethi 18
2 Joris van Roekel 14
3 Wioletta Burger 14
4 Pratyush Anil 13
5 Romke de Boer 11
6 Sebastiaan Demaret 10

Groep B
Nr Naam Score
1 Wilhelm Burger 22
2 Kjeld Losekoot 16
3 Danial Altaf 15
4 Jelle Mulder 15
5 Deen van Veenendaal 14
6 Jurg Schoeman 10

Groep C
Nr Naam Score
1 Tanisha Datta 16
2 Merlijn Kolk 15
3 Soham Kumar 14
4 Alina Bi 12
5 Sophia Galstaun 12
6 Eise Milius 11
7 Aadit Dhaninkal 3

Groep D
Nr Naam Score
1 Najia Altaf 18
2 Matthias Schreuder 14
3 Joshua Schreuder 12
4 Frederik Burger 11
Stand weggeefschaak
Nr Naam Score Winst Remise Verlies
1 Danial Altaf 53 3 0 0
2 Wioletta Burger 53 3 0 0
3 Alina Bi 52 2 0 0
4 Ashwani Sethi 52 2 0 0
5 Eise Milius 52 2 0 0
6 Matthias Schreuder 52 2 0 0
7 Joshua Schreuder 51 2 0 1
8 Kjeld Losekoot 51 2 0 1
9 Soham Kumar 51 2 0 1
10 Joris van Roekel 51 1 0 0
11 Tanisha Datta 50 2 0 2
12 Jelle Mulder 50 1 0 1
13 Wilhelm Burger 50 1 0 1
14 Sebastiaan Demaret 50 0 0 0
15 Deen van Veenendaal 49 1 0 2
16 Jurg Schoeman 49 1 0 2
17 Pratyush Anil 49 0 0 1
18 Romke de Boer 49 0 0 1
19 Najia Altaf 48 1 0 3
20 Aadit Dhaninkal 48 0 0 2
21 Frederik Burger 47 0 0 3
22 Merlijn Kolk 47 0 0 3
23 Sophia Galstaun 47 0 0 3