9e ronde interne jeugdcompetitie 2018/2019
Uitslagen jeugdcompetitie 9e ronde
Wit Zwart 1e lijst 2e lijst
Danial Altaf Joris van Roekel 0 - 1  
Kjeld Losekoot Jurg Schoeman 1 - 0  
Deen van Veenendaal Romke de Boer 1 - 0  
Eise Milius Wilhelm Burger 1 - 0  
Sebastiaan Demaret Joshua Schreuder ½ - ½  
Merlijn Kolk Tanisha Datta ½ - ½  
Frederik Burger Matthias Schreuder 0 - 1  
Jacob Loosman Najia Altaf ½ - ½  
Wioletta Burger bye
Uitslagen weggeefschaak 9e ronde
Wit Zwart Uitslag
Kjeld Losekoot Jurg Schoeman 0 - 1
Eise Milius Wilhelm Burger 0 - 1
Eise Milius Wilhelm Burger 0 - 1
Eise Milius Wilhelm Burger 1 - 0
Merlijn Kolk Tanisha Datta 0 - 1

Stand interne jeugdcompetitie

Groep 1
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Wioletta Burger 665.00 6 0 2 75.00 %
2 Joris van Roekel 620.00 6 0 3 66.67 %
3 Danial Altaf 618.67 5 0 2 71.43 %
4 Kjeld Losekoot 615.00 5 1 1 78.57 %
5 Deen van Veenendaal 548.50 5 1 3 61.11 %
6 Jurg Schoeman 546.00 5 0 3 62.50 %
7 Eise Milius 526.00 4 2 2 62.50 %
8 Romke de Boer 466.50 3 1 4 43.75 %
9 Wilhelm Burger 395.33 3 0 5 37.50 %

Groep 2
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Ashwani Sethi 462.00 4 0 3 57.14 %
2 Soham Kumar 416.67 4 0 3 57.14 %
3 Sebastiaan Demaret 404.00 3 2 4 44.44 %
4 Jelle Mulder 383.00 3 0 3 50.00 %
5 Tanisha Datta 360.50 3 2 4 44.44 %
6 Merlijn Kolk 358.83 3 1 4 43.75 %
7 Aadit Dhaninkal 185.00 2 0 2 50.00 %
8 Pratyush Anil 157.00 1 0 4 20.00 %

Groep 3
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Joshua Schreuder 432.50 3 2 2 57.14 %
2 Matthias Schreuder 321.50 2 2 3 42.86 %
3 Najia Altaf 302.17 2 2 4 37.50 %
4 Alina Bi 284.50 2 1 2 50.00 %
5 Sophia Galstaun 271.00 3 0 5 37.50 %
6 Frederik Burger 104.00 0 0 7 0.00 %
7 Jacob Loosman 64.00 0 1 0 50.00 %
Stand tweede lijst

Groep A
Nr Naam Score
1 Ashwani Sethi 24
2 Wioletta Burger 24
3 Joris van Roekel 19
4 Sebastiaan Demaret 19
5 Romke de Boer 17
6 Pratyush Anil 13

Groep B
Nr Naam Score
1 Wilhelm Burger 28
2 Deen van Veenendaal 26
3 Danial Altaf 25
4 Kjeld Losekoot 21
5 Jelle Mulder 19
6 Jurg Schoeman 14

Groep C
Nr Naam Score
1 Merlijn Kolk 25
2 Tanisha Datta 24
3 Eise Milius 23
4 Soham Kumar 20
5 Sophia Galstaun 19
6 Alina Bi 14
7 Aadit Dhaninkal 7

Groep D
Nr Naam Score
1 Najia Altaf 22
2 Matthias Schreuder 21
3 Frederik Burger 17
4 Joshua Schreuder 17
5 Jacob Loosman 2
Stand weggeefschaak
Nr Naam Score Winst Remise Verlies
1 Wioletta Burger 54 4 0 0
2 Danial Altaf 53 3 0 0
3 Soham Kumar 52 3 0 1
4 Alina Bi 52 2 0 0
5 Ashwani Sethi 52 2 0 0
6 Joris van Roekel 52 2 0 0
7 Matthias Schreuder 52 2 0 0
8 Tanisha Datta 51 3 0 2
9 Wilhelm Burger 51 3 0 2
10 Joshua Schreuder 51 2 0 1
11 Eise Milius 50 3 0 3
12 Kjeld Losekoot 50 2 0 2
13 Jelle Mulder 50 1 0 1
14 Jacob Loosman 50 0 0 0
15 Sebastiaan Demaret 50 0 0 0
16 Jurg Schoeman 49 2 0 3
17 Aadit Dhaninkal 49 1 0 2
18 Deen van Veenendaal 49 1 0 2
19 Pratyush Anil 49 0 0 1
20 Romke de Boer 49 0 0 1
21 Najia Altaf 48 1 0 3
22 Sophia Galstaun 48 1 0 3
23 Frederik Burger 45 0 0 5
24 Merlijn Kolk 45 0 0 5