12e ronde interne jeugdcompetitie 2018/2019
Uitslagen jeugdcompetitie 12e ronde
Wit Zwart 1e lijst 2e lijst
Danial Altaf Wioletta Burger 1 - 0 1 - 0
Deen van Veenendaal Ashwani Sethi 1 - 0  
Kjeld Losekoot Wilhelm Burger 0 - 1 0 - 1
Jurg Schoeman Joshua Schreuder 0 - 1 0 - 1
Najia Altaf Soham Kumar 0 - 1  
Sebastiaan Demaret Merlijn Kolk 1 - 0 1 - 0
Matthias Schreuder Aadit Dhaninkal 0 - 1 ½ - ½
Skyler den Braver Sophia Galstaun ½ - ½  
Jacob Loosman Frederik Burger 1 - 0  
Eise Milius bye
Uitslagen weggeefschaak 12e ronde
Wit Zwart Uitslag
Deen van Veenendaal Ashwani Sethi 1 - 0
Jurg Schoeman Joshua Schreuder 1 - 0
Jacob Loosman Frederik Burger 0 - 1
Najia Altaf Soham Kumar 1 - 0
Kjeld Losekoot Eise Milius 1 - 0

Stand interne jeugdcompetitie

Groep 1
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Danial Altaf 864.67 7 0 2 77.78 %
2 Joris van Roekel 759.00 7 0 3 70.00 %
3 Eise Milius 740.67 5 2 2 66.67 %
4 Wioletta Burger 691.33 6 0 3 66.67 %
5 Deen van Veenendaal 686.50 7 1 4 62.50 %
6 Kjeld Losekoot 672.00 5 1 3 61.11 %
7 Wilhelm Burger 623.33 5 0 5 50.00 %
8 Romke de Boer 571.17 4 1 4 50.00 %
9 Jurg Schoeman 536.67 5 0 5 50.00 %

Groep 2
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Ashwani Sethi 504.00 5 0 5 50.00 %
2 Soham Kumar 463.67 5 0 5 50.00 %
3 Tanisha Datta 458.50 4 3 4 50.00 %
4 Sebastiaan Demaret 448.00 4 2 6 41.67 %
5 Merlijn Kolk 411.83 4 1 6 40.91 %
6 Aadit Dhaninkal 406.00 5 0 2 71.43 %
7 Jelle Mulder 405.00 3 0 4 42.86 %
8 Pratyush Anil 115.00 1 0 4 20.00 %

Groep 3
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Joshua Schreuder 615.17 5 2 2 66.67 %
2 Najia Altaf 354.17 3 2 6 36.36 %
3 Matthias Schreuder 337.00 2 3 5 35.00 %
4 Sophia Galstaun 319.50 3 2 6 36.36 %
5 Alina Bi 294.50 2 2 2 50.00 %
6 Jacob Loosman 198.00 2 1 1 62.50 %
7 Skyler den Braver 194.00 2 1 0 83.33 %
8 Frederik Burger 77.00 0 0 10 0.00 %
Stand tweede lijst

Groep A
Nr Naam Score
1 Ashwani Sethi 32
2 Joris van Roekel 25
3 Wioletta Burger 24
4 Sebastiaan Demaret 23
5 Romke de Boer 18
6 Pratyush Anil 11

Groep B
Nr Naam Score
1 Danial Altaf 33
2 Wilhelm Burger 33
3 Deen van Veenendaal 27
4 Jelle Mulder 24
5 Kjeld Losekoot 21
6 Jurg Schoeman 15

Groep C
Nr Naam Score
1 Eise Milius 29
2 Sophia Galstaun 26
3 Merlijn Kolk 24
4 Tanisha Datta 23
5 Soham Kumar 22
6 Aadit Dhaninkal 13
7 Alina Bi 13

Groep D
Nr Naam Score
1 Matthias Schreuder 27
2 Najia Altaf 27
3 Joshua Schreuder 25
4 Frederik Burger 19
5 Jacob Loosman 9
6 Skyler den Braver 6
Stand weggeefschaak
Nr Naam Score Winst Remise Verlies
1 Danial Altaf 54 4 0 0
2 Wioletta Burger 54 4 0 0
3 Tanisha Datta 52 4 0 2
4 Alina Bi 52 2 0 0
5 Joris van Roekel 52 2 0 0
6 Jurg Schoeman 51 4 0 3
7 Soham Kumar 51 3 0 2
8 Wilhelm Burger 51 3 0 2
9 Ashwani Sethi 51 2 0 1
10 Matthias Schreuder 51 2 0 1
11 Eise Milius 50 4 0 4
12 Kjeld Losekoot 50 3 0 3
13 Najia Altaf 50 3 0 3
14 Joshua Schreuder 50 2 0 2
15 Jacob Loosman 50 1 0 1
16 Jelle Mulder 50 1 0 1
17 Sebastiaan Demaret 50 0 0 0
18 Pratyush Anil 49 0 0 1
19 Romke de Boer 49 0 0 1
20 Frederik Burger 48 3 0 5
21 Deen van Veenendaal 48 2 0 4
22 Aadit Dhaninkal 48 1 0 3
23 Sophia Galstaun 48 1 0 3
24 Skyler den Braver 48 0 0 2
25 Merlijn Kolk 44 0 0 6