14e ronde interne jeugdcompetitie 2018/2019
Uitslagen jeugdcompetitie 14e ronde
Wit Zwart 1e lijst
Danial Altaf Joris van Roekel 1 - 0
Joshua Schreuder Eise Milius 0 - 1
Romke de Boer Deen van Veenendaal 1 - 0
Soham Kumar Wilhelm Burger 0 - 1
Ashwani Sethi Sebastiaan Demaret 0 - 1
Merlijn Kolk Tanisha Datta 1 - 0
Najia Altaf Aadit Dhaninkal 1 - 0
Jelle Mulder Sophia Galstaun 1 - 0
Matthias Schreuder Tess van Tol 1 - 0
Cas van Tol Frederik Burger 1 - 0
Uitslagen weggeefschaak 14e ronde
Wit Zwart Uitslag
Danial Altaf Joris van Roekel 1 - 0
Joshua Schreuder Eise Milius 1 - 0
Romke de Boer Deen van Veenendaal ½ - ½
Jelle Mulder Sophia Galstaun 0 - 1
Matthias Schreuder Tess van Tol 1 - 0
Cas van Tol Frederik Burger 0 - 1

Stand interne jeugdcompetitie

Groep 1
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Danial Altaf 1061.67 9 0 2 81.82 %
2 Eise Milius 835.67 6 2 3 63.64 %
3 Joris van Roekel 792.00 7 0 4 63.64 %
4 Wioletta Burger 755.67 6 0 3 66.67 %
5 Romke de Boer 755.17 6 1 4 59.09 %
6 Kjeld Losekoot 735.33 5 1 3 61.11 %
7 Wilhelm Burger 713.33 6 0 6 50.00 %
8 Deen van Veenendaal 686.50 7 1 5 57.69 %
9 Jurg Schoeman 567.00 5 0 5 50.00 %

Groep 2
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Sebastiaan Demaret 621.00 6 2 6 50.00 %
2 Merlijn Kolk 581.83 6 1 6 50.00 %
3 Soham Kumar 551.67 6 0 6 50.00 %
4 Ashwani Sethi 504.00 5 0 7 41.67 %
5 Jelle Mulder 487.00 4 0 5 44.44 %
6 Tanisha Datta 458.50 4 3 6 42.31 %
7 Aadit Dhaninkal 406.00 5 0 4 55.56 %
8 Pratyush Anil 191.00 2 0 4 33.33 %

Groep 3
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Joshua Schreuder 709.17 6 2 3 63.64 %
2 Najia Altaf 520.17 5 2 6 46.15 %
3 Matthias Schreuder 411.00 3 3 6 37.50 %
4 Sophia Galstaun 399.50 4 2 7 38.46 %
5 Alina Bi 294.50 2 2 3 42.86 %
6 Jacob Loosman 276.00 3 1 1 70.00 %
7 Skyler den Braver 194.00 2 1 1 62.50 %
8 Frederik Burger 77.00 0 0 12 0.00 %
9 Cas van Tol 76.00 1 0 0 100.00 %
10 Tess van Tol 0.00 0 0 1 0.00 %
Stand tweede lijst

Groep A
Nr Naam Score
1 Ashwani Sethi 34
2 Joris van Roekel 27
3 Wioletta Burger 26
4 Sebastiaan Demaret 25
5 Romke de Boer 20
6 Pratyush Anil 13

Groep B
Nr Naam Score
1 Danial Altaf 35
2 Wilhelm Burger 35
3 Deen van Veenendaal 27
4 Jelle Mulder 26
5 Kjeld Losekoot 24
6 Jurg Schoeman 17

Groep C
Nr Naam Score
1 Eise Milius 31
2 Sophia Galstaun 28
3 Merlijn Kolk 26
4 Tanisha Datta 25
5 Soham Kumar 24
6 Aadit Dhaninkal 15
7 Alina Bi 15

Groep D
Nr Naam Score
1 Najia Altaf 32
2 Matthias Schreuder 28
3 Joshua Schreuder 27
4 Frederik Burger 21
5 Jacob Loosman 11
6 Skyler den Braver 8
7 Cas van Tol 0
8 Tess van Tol 0
Stand weggeefschaak
Nr Naam Score Winst Remise Verlies
1 Danial Altaf 55 5 0 0
2 Wilhelm Burger 54 6 0 2
3 Wioletta Burger 54 4 0 0
4 Tanisha Datta 52 4 0 2
5 Alina Bi 52 2 0 0
6 Jurg Schoeman 51 4 0 3
7 Najia Altaf 51 4 0 3
8 Matthias Schreuder 51 3 0 2
9 Soham Kumar 51 3 0 2
10 Ashwani Sethi 51 2 0 1
11 Jacob Loosman 51 2 0 1
12 Joris van Roekel 51 2 0 1
13 Joshua Schreuder 50 3 0 3
14 Kjeld Losekoot 50 3 0 3
15 Sebastiaan Demaret 50 0 0 0
16 Frederik Burger 49 4 0 5
17 Sophia Galstaun 49 2 0 3
18 Jelle Mulder 49 1 0 2
19 Cas van Tol 49 0 0 1
20 Pratyush Anil 49 0 0 1
21 Romke de Boer 49 0 1 1
22 Tess van Tol 49 0 0 1
23 Deen van Veenendaal 48 2 1 4
24 Aadit Dhaninkal 48 1 0 3
25 Eise Milius 47 4 0 7
26 Skyler den Braver 47 0 0 3
27 Merlijn Kolk 44 0 0 6