18e ronde interne jeugdcompetitie 2018/2019
Uitslagen jeugdcompetitie 18e ronde
Wit Zwart 1e lijst 2e lijst
Joris van Roekel Soham Kumar 1 - 0 1 - 0
Sebastiaan Demaret Jelle Mulder 1 - 0 1 - 0
Ashwani Sethi Najia Altaf 1 - 0 1 - 0
Tanisha Datta Merlijn Kolk 0 - 1 ½ - ½
Aadit Dhaninkal Jacob Loosman 0 - 1 0 - 1
Sophia Galstaun Frederik Burger 1 - 0 ½ - ½
Romke de Boer bye

Stand interne jeugdcompetitie

Groep 1
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Danial Altaf 1348.67 11 0 3 78.57 %
2 Joris van Roekel 1074.00 10 0 5 66.67 %
3 Eise Milius 1066.67 7 3 4 60.71 %
4 Wilhelm Burger 1009.33 8 0 7 53.33 %
5 Deen van Veenendaal 936.83 8 1 5 60.71 %
6 Wioletta Burger 883.33 6 0 3 66.67 %
7 Romke de Boer 878.50 6 1 5 54.17 %
8 Kjeld Losekoot 860.33 6 1 3 65.00 %
9 Jurg Schoeman 685.67 5 0 5 50.00 %

Groep 2
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Sebastiaan Demaret 799.00 8 2 8 50.00 %
2 Soham Kumar 773.67 8 1 7 53.13 %
3 Ashwani Sethi 703.33 7 0 8 46.67 %
4 Merlijn Kolk 664.83 7 1 9 44.12 %
5 Jelle Mulder 630.33 5 0 6 45.45 %
6 Tanisha Datta 542.50 5 3 9 38.24 %
7 Aadit Dhaninkal 489.00 6 0 7 46.15 %
8 Pratyush Anil 191.00 2 0 4 33.33 %

Groep 3
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Joshua Schreuder 890.17 7 2 4 61.54 %
2 Najia Altaf 605.17 6 2 9 41.18 %
3 Jacob Loosman 595.00 7 1 1 83.33 %
4 Matthias Schreuder 594.00 5 3 7 43.33 %
5 Sophia Galstaun 549.50 6 2 8 43.75 %
6 Alina Bi 370.50 3 2 4 44.44 %
7 Skyler den Braver 194.00 2 1 1 62.50 %
8 Cas van Tol 113.00 1 1 1 50.00 %
9 Frederik Burger 102.00 0 0 15 0.00 %
10 Tess van Tol 37.50 0 1 2 16.67 %
Stand tweede lijst

Groep A
Nr Naam Score
1 Ashwani Sethi 48
2 Sebastiaan Demaret 42
3 Joris van Roekel 38
4 Wioletta Burger 34
5 Romke de Boer 29
6 Pratyush Anil 13

Groep B
Nr Naam Score
1 Danial Altaf 46
2 Wilhelm Burger 41
3 Jelle Mulder 36
4 Deen van Veenendaal 33
5 Kjeld Losekoot 31
6 Jurg Schoeman 25

Groep C
Nr Naam Score
1 Eise Milius 43
2 Sophia Galstaun 38
3 Merlijn Kolk 37
4 Tanisha Datta 35
5 Soham Kumar 29
6 Aadit Dhaninkal 24
7 Alina Bi 19

Groep D
Nr Naam Score
1 Matthias Schreuder 42
2 Najia Altaf 40
3 Joshua Schreuder 38
4 Frederik Burger 30
5 Jacob Loosman 24
6 Skyler den Braver 8
7 Tess van Tol 6
8 Cas van Tol 2
Stand weggeefschaak
Nr Naam Score Winst Remise Verlies
1 Wilhelm Burger 55 7 0 2
2 Danial Altaf 54 5 0 1
3 Wioletta Burger 54 4 0 0
4 Tanisha Datta 53 6 0 3
5 Alina Bi 52 2 0 0
6 Najia Altaf 51 5 0 4
7 Jurg Schoeman 51 4 0 3
8 Jacob Loosman 51 3 0 2
9 Soham Kumar 51 3 0 2
10 Tess van Tol 51 2 0 1
11 Joshua Schreuder 50 3 0 3
12 Matthias Schreuder 50 3 0 3
13 Sophia Galstaun 50 3 0 3
14 Joris van Roekel 50 2 0 2
15 Romke de Boer 50 1 1 1
16 Eise Milius 49 6 0 7
17 Kjeld Losekoot 49 3 0 4
18 Ashwani Sethi 49 2 0 3
19 Cas van Tol 49 1 0 2
20 Jelle Mulder 49 1 0 2
21 Pratyush Anil 49 0 0 1
22 Sebastiaan Demaret 49 0 0 1
23 Frederik Burger 48 4 0 6
24 Deen van Veenendaal 48 2 1 4
25 Aadit Dhaninkal 47 1 0 4
26 Skyler den Braver 47 0 0 3
27 Merlijn Kolk 45 1 0 6