22e ronde interne jeugdcompetitie 2018/2019
Uitslagen jeugdcompetitie 22e ronde
Wit Zwart 1e lijst 2e lijst
Wilhelm Burger Eise Milius ½ - ½ ½ - ½
Deen van Veenendaal Joris van Roekel 1 - 0 0 - 1
Soham Kumar Romke de Boer 0 - 1 0 - 1
Sophia Galstaun Jacob Loosman 0 - 1 0 - 1
Aadit Dhaninkal Tanisha Datta 0 - 1 0 - 1
Merlijn Kolk Frederik Burger 1 - 0 ½ - ½
Sebastiaan Demaret bye
Uitslagen weggeefschaak 22e ronde
Wit Zwart Uitslag
Aadit Dhaninkal Tanisha Datta 1 - 0
Aadit Dhaninkal Tanisha Datta 0 - 1
Sophia Galstaun Jacob Loosman 0 - 1

Stand interne jeugdcompetitie

Groep 1
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Danial Altaf 1481.00 12 0 3 80.00 %
2 Wilhelm Burger 1251.33 10 1 8 55.26 %
3 Deen van Veenendaal 1222.83 11 1 6 63.89 %
4 Joris van Roekel 1220.00 11 1 7 60.53 %
5 Eise Milius 1165.17 7 5 5 55.88 %
6 Romke de Boer 1094.50 8 1 6 56.67 %
7 Wioletta Burger 1007.67 6 0 3 66.67 %
8 Kjeld Losekoot 951.33 7 1 4 62.50 %
9 Jurg Schoeman 714.67 5 0 5 50.00 %

Groep 2
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Sebastiaan Demaret 949.00 9 2 10 47.62 %
2 Ashwani Sethi 945.00 9 0 8 52.94 %
3 Soham Kumar 860.67 9 1 10 47.50 %
4 Jelle Mulder 835.67 7 0 7 50.00 %
5 Tanisha Datta 822.50 8 4 9 47.62 %
6 Merlijn Kolk 739.83 8 1 12 40.48 %
7 Aadit Dhaninkal 645.00 8 0 9 47.06 %
8 Pratyush Anil 191.00 2 0 4 33.33 %

Groep 3
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Joshua Schreuder 1015.50 8 2 6 56.25 %
2 Jacob Loosman 846.00 10 1 2 80.77 %
3 Najia Altaf 800.50 8 2 9 47.37 %
4 Sophia Galstaun 670.00 7 3 10 42.50 %
5 Matthias Schreuder 620.67 5 3 10 36.11 %
6 Alina Bi 445.50 4 2 4 50.00 %
7 Skyler den Braver 220.00 2 1 1 62.50 %
8 Cas van Tol 138.33 1 1 1 50.00 %
9 Frederik Burger 102.00 0 0 19 0.00 %
10 Tess van Tol 62.17 0 1 2 16.67 %
Stand tweede lijst

Groep A
Nr Naam Score
1 Ashwani Sethi 52
2 Joris van Roekel 48
3 Sebastiaan Demaret 47
4 Wioletta Burger 38
5 Romke de Boer 36
6 Pratyush Anil 13

Groep B
Nr Naam Score
1 Danial Altaf 46
2 Wilhelm Burger 45
3 Jelle Mulder 41
4 Deen van Veenendaal 35
5 Kjeld Losekoot 31
6 Jurg Schoeman 27

Groep C
Nr Naam Score
1 Eise Milius 46
2 Tanisha Datta 45
3 Merlijn Kolk 42
4 Sophia Galstaun 40
5 Soham Kumar 33
6 Aadit Dhaninkal 30
7 Alina Bi 19

Groep D
Nr Naam Score
1 Joshua Schreuder 45
2 Matthias Schreuder 45
3 Najia Altaf 45
4 Frederik Burger 34
5 Jacob Loosman 31
6 Skyler den Braver 10
7 Tess van Tol 8
8 Cas van Tol 4
Stand weggeefschaak
Nr Naam Score Winst Remise Verlies
1 Tanisha Datta 55 9 0 4
2 Wilhelm Burger 55 7 0 2
3 Danial Altaf 54 5 0 1
4 Wioletta Burger 54 4 0 0
5 Jacob Loosman 52 4 0 2
6 Soham Kumar 52 4 0 2
7 Alina Bi 52 2 0 0
8 Najia Altaf 51 7 0 6
9 Jurg Schoeman 51 4 0 3
10 Tess van Tol 51 2 0 1
11 Sophia Galstaun 50 4 0 4
12 Joris van Roekel 50 2 0 2
13 Romke de Boer 50 1 1 1
14 Eise Milius 49 6 0 7
15 Deen van Veenendaal 49 3 1 4
16 Joshua Schreuder 49 3 0 4
17 Kjeld Losekoot 49 3 0 4
18 Cas van Tol 49 1 0 2
19 Jelle Mulder 49 1 0 2
20 Pratyush Anil 49 0 0 1
21 Sebastiaan Demaret 49 0 0 1
22 Frederik Burger 48 5 0 7
23 Ashwani Sethi 48 2 0 4
24 Matthias Schreuder 47 3 1 6
25 Aadit Dhaninkal 47 2 1 5
26 Skyler den Braver 47 0 0 3
27 Merlijn Kolk 45 1 0 6