28e ronde interne jeugdcompetitie 2018/2019
Uitslagen jeugdcompetitie 28e ronde
Wit Zwart 1e lijst 2e lijst
Danial Altaf Romke de Boer ½ - ½  
Joris van Roekel Eise Milius 1 - 0 0 - 1
Wilhelm Burger Joshua Schreuder 1 - 0  
Merlijn Kolk Ashwani Sethi 0 - 1 0 - 1
Jacob Loosman Soham Kumar 1 - 0  
Frederik Burger Sophia Galstaun 0 - 1  
Matthias Schreuder Najia Altaf ½ - ½  
Tanisha Datta bye

Stand interne jeugdcompetitie

Groep 1
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Danial Altaf 1729.00 13 1 3 79.41 %
2 Joris van Roekel 1610.00 15 1 9 62.00 %
3 Romke de Boer 1534.50 12 2 7 61.90 %
4 Wilhelm Burger 1524.33 13 1 11 54.00 %
5 Deen van Veenendaal 1408.83 13 1 9 58.70 %
6 Eise Milius 1263.17 8 5 9 47.73 %
7 Wioletta Burger 1100.00 6 0 3 66.67 %
8 Kjeld Losekoot 1011.33 7 1 4 62.50 %
9 Jurg Schoeman 714.67 5 0 5 50.00 %

Groep 2
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Sebastiaan Demaret 1347.67 13 2 11 53.85 %
2 Ashwani Sethi 1254.17 11 1 9 54.76 %
3 Tanisha Datta 1188.67 11 5 10 51.92 %
4 Jelle Mulder 1023.00 8 1 8 50.00 %
5 Soham Kumar 970.33 10 1 13 43.75 %
6 Merlijn Kolk 947.33 10 2 15 40.74 %
7 Aadit Dhaninkal 720.00 9 0 11 45.00 %
8 Pratyush Anil 191.00 2 0 4 33.33 %

Groep 3
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Joshua Schreuder 1175.17 9 2 9 50.00 %
2 Jacob Loosman 1151.50 13 2 4 73.68 %
3 Sophia Galstaun 972.33 10 4 11 48.00 %
4 Najia Altaf 926.50 8 3 10 45.24 %
5 Matthias Schreuder 866.50 7 4 11 40.91 %
6 Alina Bi 471.83 4 2 4 50.00 %
7 Skyler den Braver 220.00 2 1 1 62.50 %
8 Cas van Tol 138.33 1 1 1 50.00 %
9 Frederik Burger 127.00 0 0 24 0.00 %
10 Tess van Tol 62.17 0 1 2 16.67 %
Stand tweede lijst

Groep A
Nr Naam Score
1 Ashwani Sethi 68
2 Sebastiaan Demaret 62
3 Joris van Roekel 54
4 Romke de Boer 52
5 Wioletta Burger 42
6 Pratyush Anil 13

Groep B
Nr Naam Score
1 Wilhelm Burger 63
2 Danial Altaf 57
3 Jelle Mulder 48
4 Deen van Veenendaal 46
5 Kjeld Losekoot 33
6 Jurg Schoeman 27

Groep C
Nr Naam Score
1 Eise Milius 58
2 Tanisha Datta 56
3 Merlijn Kolk 54
4 Sophia Galstaun 54
5 Soham Kumar 40
6 Aadit Dhaninkal 37
7 Alina Bi 19

Groep D
Nr Naam Score
1 Joshua Schreuder 54
2 Matthias Schreuder 54
3 Najia Altaf 52
4 Jacob Loosman 45
5 Frederik Burger 43
6 Skyler den Braver 10
7 Tess van Tol 8
8 Cas van Tol 4
Stand weggeefschaak
Nr Naam Score Winst Remise Verlies
1 Tanisha Datta 54 11 0 7
2 Jacob Loosman 54 7 0 3
3 Wilhelm Burger 54 7 0 3
4 Danial Altaf 54 5 0 1
5 Wioletta Burger 54 4 0 0
6 Deen van Veenendaal 53 9 1 6
7 Alina Bi 52 2 0 0
8 Najia Altaf 51 7 0 6
9 Soham Kumar 51 5 0 4
10 Jurg Schoeman 51 4 0 3
11 Joris van Roekel 51 3 0 2
12 Tess van Tol 51 2 0 1
13 Eise Milius 49 8 0 9
14 Frederik Burger 49 6 0 7
15 Sophia Galstaun 49 4 0 5
16 Kjeld Losekoot 49 3 0 4
17 Jelle Mulder 49 2 0 3
18 Romke de Boer 49 2 1 3
19 Cas van Tol 49 1 0 2
20 Pratyush Anil 49 0 0 1
21 Sebastiaan Demaret 49 0 0 1
22 Aadit Dhaninkal 48 3 1 5
23 Joshua Schreuder 48 3 0 5
24 Matthias Schreuder 47 3 1 6
25 Skyler den Braver 47 0 0 3
26 Ashwani Sethi 46 2 0 6
27 Merlijn Kolk 44 1 0 7