32e ronde interne jeugdcompetitie 2018/2019
Uitslagen jeugdcompetitie 32e ronde
Wit Zwart 1e lijst 2e lijst
Romke de Boer Joris van Roekel ½ - ½ ½ - ½
Ashwani Sethi Wilhelm Burger 0 - 1  
Sebastiaan Demaret Eise Milius 0 - 1 0 - 1
Jacob Loosman Tanisha Datta 0 - 1 0 - 1
Jelle Mulder Joshua Schreuder 1 - 0 1 - 0
Merlijn Kolk Sophia Galstaun 1 - 0 1 - 0
Matthias Schreuder Frederik Burger 1 - 0 1 - 0
Uitslagen weggeefschaak 32e ronde
Wit Zwart Uitslag
Jacob Loosman Tanisha Datta 1 - 0
Jacob Loosman Tanisha Datta 1 - 0
Matthias Schreuder Frederik Burger 0 - 1

Stand interne jeugdcompetitie

Groep 1
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Joris van Roekel 1899.00 17 3 9 63.79 %
2 Romke de Boer 1750.67 13 4 7 62.50 %
3 Danial Altaf 1729.00 13 1 3 79.41 %
4 Wilhelm Burger 1711.33 15 1 13 53.45 %
5 Eise Milius 1539.17 11 5 10 51.92 %
6 Deen van Veenendaal 1506.83 14 1 11 55.77 %
7 Wioletta Burger 1219.00 6 0 3 66.67 %
8 Kjeld Losekoot 1011.33 7 1 4 62.50 %
9 Jurg Schoeman 714.67 5 0 5 50.00 %

Groep 2
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Ashwani Sethi 1494.17 13 2 10 56.00 %
2 Sebastiaan Demaret 1397.17 13 3 12 51.79 %
3 Tanisha Datta 1365.67 13 5 11 53.45 %
4 Jelle Mulder 1277.00 11 1 9 54.76 %
5 Merlijn Kolk 1107.33 12 2 17 41.94 %
6 Soham Kumar 1095.33 11 2 13 46.15 %
7 Aadit Dhaninkal 802.00 10 0 11 47.62 %
8 Pratyush Anil 191.00 2 0 4 33.33 %

Groep 3
Nr Naam Score Winst Remise Verlies Percentage
1 Jacob Loosman 1239.50 14 2 6 68.18 %
2 Joshua Schreuder 1175.17 9 2 12 43.48 %
3 Sophia Galstaun 1014.83 10 5 12 46.30 %
4 Matthias Schreuder 942.50 8 4 13 40.00 %
5 Najia Altaf 926.50 8 3 10 45.24 %
6 Alina Bi 471.83 4 2 4 50.00 %
7 Skyler den Braver 220.00 2 1 1 62.50 %
8 Frederik Burger 152.00 0 0 27 0.00 %
9 Cas van Tol 138.33 1 1 1 50.00 %
10 Tess van Tol 62.17 0 1 2 16.67 %
Stand tweede lijst

Groep A
Nr Naam Score
1 Ashwani Sethi 74
2 Joris van Roekel 69
3 Romke de Boer 67
4 Sebastiaan Demaret 64
5 Wioletta Burger 50
6 Pratyush Anil 13

Groep B
Nr Naam Score
1 Wilhelm Burger 77
2 Jelle Mulder 58
3 Danial Altaf 57
4 Deen van Veenendaal 50
5 Kjeld Losekoot 33
6 Jurg Schoeman 27

Groep C
Nr Naam Score
1 Eise Milius 75
2 Merlijn Kolk 68
3 Tanisha Datta 65
4 Sophia Galstaun 60
5 Aadit Dhaninkal 42
6 Soham Kumar 42
7 Alina Bi 19

Groep D
Nr Naam Score
1 Matthias Schreuder 65
2 Joshua Schreuder 62
3 Najia Altaf 52
4 Frederik Burger 49
5 Jacob Loosman 49
6 Skyler den Braver 10
7 Tess van Tol 8
8 Cas van Tol 4
Stand weggeefschaak
Nr Naam Score Winst Remise Verlies
1 Jacob Loosman 56 10 0 4
2 Wilhelm Burger 54 7 0 3
3 Danial Altaf 54 5 0 1
4 Wioletta Burger 54 4 0 0
5 Deen van Veenendaal 53 9 1 6
6 Tanisha Datta 52 11 0 9
7 Alina Bi 52 2 0 0
8 Eise Milius 51 10 0 9
9 Najia Altaf 51 7 0 6
10 Soham Kumar 51 5 0 4
11 Jurg Schoeman 51 4 0 3
12 Joris van Roekel 51 3 0 2
13 Tess van Tol 51 2 0 1
14 Frederik Burger 49 8 0 9
15 Sophia Galstaun 49 4 0 5
16 Jelle Mulder 49 3 0 4
17 Kjeld Losekoot 49 3 0 4
18 Romke de Boer 49 2 1 3
19 Cas van Tol 49 1 0 2
20 Pratyush Anil 49 0 0 1
21 Sebastiaan Demaret 49 0 0 1
22 Aadit Dhaninkal 48 3 1 5
23 Joshua Schreuder 48 3 0 5
24 Skyler den Braver 47 0 0 3
25 Matthias Schreuder 46 3 1 7
26 Ashwani Sethi 46 2 0 6
27 Merlijn Kolk 43 2 0 9